Forum

Czy masz pytanie, na które nie znasz odpowiedzi? Chcesz poznać bliżej ludzi z taką samą pasją?
Zapraszamy na forum. Zadaj pytanie, załóż wątek i rozwiej wszelkie wątpliwości. W dodatku od razu dowiesz się, ile osób interesuje się Twoim wątkiem, z kim rozmawiasz i jak szybko możesz uzyskać odpowiedź.

Nie zwlekaj, jesteśmy tu dla Ciebie!

+1 pkt

Dziel się wiedzą! Zadawaj pytania!

Dodaj nowy wątek

Rafał Sawicki

Kierowca
27.07.2017 22:26
Pytanie bardziej do mechaników. Jaki macie stosunek do marek własnych hurtowni części do samochodów i grup zakupowych? Kupujecie chętnie czy unikacie?
30.07.2017 20:05
Marki własne hurtowni ? Cena jest odzwierciedleniem jakości. Są jednak wyjątki kiedy producent nie przewiduje naprawy danego podzespołu , który nowy kosztuje chore pieniądze , moża kupić zestawy naprawcze od niezależnych producentów i dany podzespół naprawić i wtedy się to opłaca.

Rafał Sawicki Kierowca

31.07.2017 09:50
A oleje do silnika i przekładni?
02.08.2017 21:33
W tym asortymencie nie polecam eksperymentować . Nowsze silniki - skrzynie wymagają produktów dedykowanych z normami producenta a te mają tylko produkty renomowanych firm. Badania i certyfikacje są bardzo kosztowne na co mogą sobie pozwolić nieliczni producencji i to ma potem odzwierciedlenie w cenie produktu finalnego ale jest także gwarancją jakości. Za komuny były tzw. wyroby czekoladopodobne ale z prawdziwą czekoladą nie miały wiele wspólnego , podobnie jest z niemarkowymi olejami.

Rafał Sawicki Kierowca

04.08.2017 11:47
Dzięki za opinię. Ktoś jeszcze może się wypowie? ;)

Kamil Kusiński Mechanik

08.08.2017 15:37
jak dla mnie są grupy czesci ktore sie specjalizuja czy to w hamulach czy to zawieszeniach itp. jak dla mnie nieraz lepiej dolozyc do konkretniej firmowej czesci niz kupic po taniosci i pozniejalbo bedzie to dobre albo nie bedzie chodzic
Zaloguj się , żeby dodać komentarz