Forum

Czy masz pytanie, na które nie znasz odpowiedzi? Chcesz poznać bliżej ludzi z taką samą pasją?
Zapraszamy na forum. Zadaj pytanie, załóż wątek i rozwiej wszelkie wątpliwości. W dodatku od razu dowiesz się, ile osób interesuje się Twoim wątkiem, z kim rozmawiasz i jak szybko możesz uzyskać odpowiedź.

Nie zwlekaj, jesteśmy tu dla Ciebie!

+1 pkt

Dziel się wiedzą! Zadawaj pytania!

Dodaj nowy wątek

Hubert Plaskota

Kierowca
01.09.2018 07:02
Witam wszystkich. Mam pewien problem ze swoim autem. Naprawiany był już sterownik, przepustnica, sprawdzane wiązki a problem istnieje w dalszym ciągu. Błąd przepustnicy. Auto zapala normalnie na zimnym lub schłodzonym silniku natomiast kompletnie nie mam mocy. Po rozgrzaniu silnika auto po kolejnym zapaleniu odzyskuje moc. Czasem podczas jazdy również potrafi odciąć moc ale auto nie zgaśnie. Po kolejnym zapaleniu auto odzyskuje moc. Auto ponad 3 miesiące spędziło w warsztacie niestety bez skutku. Brak pomysłu. Proszę o sugestie, pomoc. Może ktoś z Was już spotkał się z takim problemem i znalazł rozwiązanie. Dzięki serdeczne. Pozdrawim

Dominik Stachnik Mechanik

03.09.2018 21:22
precyzyjnie opisałeś samochód i silnik jaki w nim jest, napewno ktoś pomoże

Hubert Plaskota Kierowca

09.09.2018 08:24
Wydaje mi, że w tytule podałem ale... Fiat Stilo 2004 r multiwagon 1,6 16 v ben/gaz
09.09.2018 19:50
Została instalacja , kostki , złącza do sprawdzenia

Łukasz Bogus Mechanik

10.09.2018 18:57
mapsensor/ przepływomierz zależnie co jest, korekty, ciśnienie paliwa, miesza gaz, zatkany wydech, sonda lambda, ciśnienie sprężania, układ zapłonowy, wytarty wałek rozrządu, problem z zaworami i wiele innych trza na kompa i patrzeć co brakuje :)

Hubert Plaskota Kierowca

10.09.2018 21:38
Na kompie wskazuje ponownie przepustnice. Problem w tym, że inna co prawda używana była podstawa a i błąd był ten sam. Ta stara była czyszczenia i wstawiona i błąd dalej jest. Wiązka sprawdzana. Nie ma impulsu na przepustnice. Było kilka dni ok. Dioda błędu zgasł i palił dobrze. Niestety po paru dniach problem ponownie się pojawił. Przyczyn tego stanu nie zaweziles :) Mapsensor...tez myślałem. Bedziem sprawdzać :)

Łukasz Bogus Mechanik

10.09.2018 21:51
może zły opis i problem jest z pedałem gazu albo tak błąd wyrzuca dziwnie powinno wyjść na badaniu oscyloskopem
Zaloguj się , żeby dodać komentarz