Forum

Czy masz pytanie, na które nie znasz odpowiedzi? Chcesz poznać bliżej ludzi z taką samą pasją?
Zapraszamy na forum. Zadaj pytanie, załóż wątek i rozwiej wszelkie wątpliwości. W dodatku od razu dowiesz się, ile osób interesuje się Twoim wątkiem, z kim rozmawiasz i jak szybko możesz uzyskać odpowiedź.

Nie zwlekaj, jesteśmy tu dla Ciebie!

+1 pkt

Dziel się wiedzą! Zadawaj pytania!

Dodaj nowy wątek

Tomasz Wroński

Mechanik
25.05.2020 18:31
problem z odpaleniem na ciepłym silniku . Nie za kazdym razem tak robi ale jak silnik jest rozgrzany 90 stopni to przy odpaleniu nie zalapie za pierwszym tylko szarpnie tak jak by mial zalapac jak sie odpali drugi raz juz łapie co to możę byc Silnik jest po remoncie głowicy wymienione zostały uszczelka pod glowica pod kolektorem ssacym i wydechowym wymieniony zostal też wałek rozrządu na wałek z febiego oraz popychacze czarne z firmy inna oraz panewki z firmy Kolbenschmidt zostało tez zrobione kompletne sprzęgło z kołem dwumasowym oraz turbina pasek rozrzadu rolki i pompa wody. na zimny odpala od strzała na ciepłym nie kiedy szarpnie i nie załapie za drugim juz załąpie . co to może być

Rafał Piskorz Mechanik

13.06.2020 10:17
Spróbuj wypiąć kostkę czujnika temp. na ciepłym silniku. jak odpali od razu to najtaniej emulator czujnika temp albo mapa startowa. droższa wersja to: rozrusznik, akumulator, wiązka..... Generalnie poszukiwanie.
Zaloguj się , żeby dodać komentarz